• Gilze VR18+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. 11:00Spoordonkse Boys VR18+1 - Gilze VR18+1Sportpark 't Horstje
    1 nov. 11:00Audacia VR18+1 - Gilze VR18+1Sportpark Audacia
    8 nov. 14:30TSVV Merlijn VR18+1 - Gilze VR18+1Sportpark Studentensportcentrum
    15 nov. 12:15Gilze VR18+1 - RKDSV VR18+1Sportpark Verhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Gilze VR18+1 - TSVV Merlijn VR18+18 - 0
    4 okt.Gilze VR18+1 - VV Trinitas Oisterwijk VR18+16 - 4
  • Poulestanden Gilze VR18+1 ( 6e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze VR18+144003653112
    2Audacia VR18+144001931612
    3RKDSV VR18+14112817-94
    4VV Trinitas Oisterwijk VR18+131021112-13
    5TSVV Merlijn VR18+14013316-131
    6Spoordonkse Boys VR18+13003125-240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dikmans, MiloeTeamspeler
    Henderson, KylieTeamspeler
    Kusters, MarjoleinTeamspeler
    Laarhoven, JodieTeamspeler
    Mooren, DemieTeamspeler
    Rutten, NicoleTeamspeler
    Wouters, ElmiTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rutten, NicoleOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spoordonkse Boys VR18+1

    VS

    Gilze VR18+1

    25 oktober 202611:00 uur
    Sportpark 't Horstje veld 3 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gilze VR18+1

    643 Vrouwen 18+ Zondag Competitievorm 7x7 (najaar)

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd