• Gilze 1 senioren

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Oefen

    Zundert 1

    VS

    Gilze 1

    27 januari 202220:00 uur
    Sportpark De Wildert

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aarts, JohnMedische stafVerzorger
    Boomaars, JanOverige stafMateriaalman
    Buchly, JeremyTechnische stafTrainer/coach
    Hoek, Frank vanOverige stafTeammanager
    Hoek, Remco vanOverige stafTeammanager
    Klaassen, JimmyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 20:00Zundert 1 - Gilze 1Sportpark De Wildert
    1 feb. 20:15Gilze 1 - Oirschot Vooruit 1Sportpark Verhoven
    6 feb. 14:30Gilze 1 - VV Trinitas Oisterwijk 1Sportpark Verhoven
    13 feb. 14:00TSV Gudok 1 - Gilze 1Sportpark Dalem Zuid
    20 feb. 14:30Gilze 1 - Vlijmense Boys 1Sportpark Verhoven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gilze 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vlijmense Boys 1963026101621
    2FC Engelen 195401871119
    3Gilze 185122013716
    4Waspik 184222118314
    5Haarsteeg 183411411313
    6VV Trinitas Oisterwijk 193332317612
    7TSV Gudok 193331914512
    8ZIGO 183231314-111
    9TGG 182241622-68
    10Nieuwkuijk 192161425-117
    11B.V.V. 1613279-26
    12RKDVC 181341418-46
    13Baardwijk 18125821-135
    14RWB 171151226-144

    Poulestanden Gilze 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 1330011299
    2Molenschot 1311168-24
    3UVV'40 1302146-22
    4Viola 1301227-51

    Poulestanden Gilze 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 111001103
    2Riel 110011100

    Poulestanden Gilze 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altena 100000000
    2FC Axel 100000000
    3Baronie00000000
    4Best Vooruit 100000000
    5Bladella 100000000
    6Brabantia 100000000
    7FC Eindhoven AV 100000000
    8Emplina 100000000
    9FC Engelen 100000000
    10De Fendert 100000000
    11SC Gastel 100000000
    12GDC 100000000
    13Gilze 100000000
    14R.K.S.V. Groen Wit 100000000
    15Groot-Ammers 100000000
    16Halsteren00000000
    17Hardinxveld 100000000
    18Herovina 100000000
    19Hoogeloon 100000000
    20HVV'24 100000000
    21Internos 100000000
    22Kloetinge 100000000
    23Krabbendijke 100000000
    24SC Kruisland 100000000
    25LRC 100000000
    26Luctor Heinkenszand 100000000
    27Marvilde 100000000
    28SV Meerkerk 100000000
    29MOC'17 100000000
    30MZC'11 100000000
    31Nemelaer 100000000
    32Nieuw Borgvliet 100000000
    33Nieuwkuijk 100000000
    34Nivo Sparta 100000000
    35Nuenen00000000
    36Oirschot Vooruit 100000000
    37OJC ROSMALEN00000000
    38Oosterhout 100000000
    39ST Oostkapelle/Domburg 100000000
    40Oranje Wit 100000000
    41Pelikaan 100000000
    42Philippine 100000000
    43Prinsenland 100000000
    44RBC 100000000
    45Reusel Sport/CoTrans 100000000
    46Rijsoord00000000
    47RKTVC 100000000
    48Sarto 100000000
    49Schijf 100000000
    50Sliedrecht 100000000
    51SVSSS 100000000
    52VV Trinitas Oisterwijk 100000000
    53TVC Breda 100000000
    54SV Unitas'59 100000000
    55Uno Animo 100000000
    56Walcheren 100000000
    57WHS 100000000
    58WNC 100000000
    59Woudrichem 100000000
    60WVV'67 100000000
    61SC 't Zand 100000000
    62ZIGO 100000000
    63Zwaluwe 100000000
    64De Zwerver 100000000
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.