• Gilze 1 senioren

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gilze 1

    VS

    Waspik 1

    24 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Verhoven veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aarts, JohnMedische stafVerzorger
    Bruijn, Gerrold deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Buchly, JeremyTechnische stafTrainer/coach
    Hoek, Frank vanOverige stafTeammanager
    Hoek, Remco vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 14:30Gilze 1 - Waspik 1Sportpark Verhoven
    26 okt. 20:15Gilze 1 - Sarto 1Sportpark Verhoven
    31 okt. 14:00Vlijmense Boys 1 - Gilze 1Sportpark De Hoge Heide
    7 nov. 14:30Gilze 1 - TSV Gudok 1Sportpark Verhoven
    14 nov. 14:30Riel 1 - Gilze 1Sportpark De Krim
    21 nov. 14:30FC Engelen 1 - Gilze 1Sportpark Engelerpark
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag-Status
    zo 17-okt.VV Trinitas Oisterwijk 1 - Gilze 11 - 3regulierUitgespeeld
    zo 10-okt.Gilze 1 - RWB 16 - 3regulierUitgespeeld
  • Poulestanden Gilze 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vlijmense Boys 1330010379
    2Gilze 1430112669
    3Haarsteeg 142209638
    4Nieuwkuijk 1421111747
    5ZIGO 142119727
    6Waspik 1320110736
    7FC Engelen 131208355
    8VV Trinitas Oisterwijk 141219905
    9B.V.V. 1311145-14
    10TSV Gudok 141129904
    11Baardwijk 14022612-62
    12RKDVC 1201135-21
    13TGG 14013715-81
    14RWB 14004619-130

    Poulestanden Gilze 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 1330011299
    2Molenschot 1311168-24
    3UVV'40 1302146-22
    4Viola 1301227-51

    Poulestanden Gilze 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 100000000
    2Riel 100000000
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.