• Gilze JO19-2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 15:15TSV Gudok JO19-5 - Gilze JO19-2Sportpark Dalem Zuid
    18 mei. 15:15Gilze JO19-2 - VOAB JO19-4Sportpark Verhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 apr.Gilze 1 - Jong NAC2 - 5
    20 apr.Moerse Boys JO19-2 - Gilze JO19-24 - 5
    17 apr.Gilze JO10-1 - Gilze JO10-20 - 0
    13 apr.Bavel JO19-4 - Gilze JO19-23 - 2
    13 apr.PSV O11 - Willem II O115 - 0
  • Poulestanden Gilze JO19-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO JO19-155002671915
    2Virtus JO19-254012992012
    3Baronie JO19-25212191816
    4SAB JO19-152031124-136
    5Gilze JO19-251131013-34
    6Bavel JO19-35005630-240

    Poulestanden Gilze JO19-2 ( 3e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO19-376103292319
    2JEKA JO19-6750233191415
    3Moerse Boys JO19-274032525012
    4UVV'40 JO19-273222621511
    5Gilze JO19-273132321210
    6Bavel JO19-473132527-210
    7TSV Gudok JO19-471151529-144
    8SAB JO19-17007937-280

    Poulestanden Gilze JO19-2 ( 3e klasse (3e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Audacia JO19-2861123111219
    2TSV Gudok JO19-586021912718
    3Gilze JO19-296033326718
    4SC 't Zand JO19-31053233191418
    5Gesta JO19-1105053036-615
    6ONI JO19-184132116513
    7UVV'40 JO19-294142317613
    8Hilvaria JO19-294051815312
    9Bavel JO19-483232420411
    10Moerse Boys JO19-282062329-66
    11Were Di JO19-261051027-173
    12VOAB JO19-470071039-290
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bunt, KarsTeamspeler
    Doorneveld, Tijn vanTeamspeler
    Engelen, Lucas vanTeamspeler
    Hoek, Marijn vanTeamspeler
    Laarhoven, NickTeamspeler
    Machielsen, CisTeamspeler
    Opstal, Thijs vanTeamspeler
    Peijs, BasTeamspeler
    Tabaras Mejia, JuanTeamspeler
    Veen, Niels vanTeamspeler
    Waegemakers, BartTeamspeler
    Wijnen, RixTeamspeler
    Zoontjes, TiesTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Engelen, Paul vanTechnische stafTrainer
    Waegemakers, MarcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TSV Gudok JO19-5

    VS

    Gilze JO19-2

    11 mei 202415:15 uur
    Sportpark Dalem Zuid veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gilze JO19-2

    0680 Onder 19 (3e fase)

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd