• Gilze 2 senioren (zondag)

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    R.K.S.V. Groen Wit 2

    VS

    Gilze 2

    15 november 202010:30 uur
    Sportpark Haags veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Doorakkers, WardOverige stafTeammanager
    Gurp, Wesley vanTechnische stafHoofdcoach
    Gurp, Wesley vanOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. AFGELASTGilze 2 - TSC 2Sportpark Verhoven
    1 nov. AFGELASTDOSKO 2 - Gilze 2Sportpark Meilust
    8 nov. AFGELASTGilze 2 - RCD 2Sportpark Verhoven
    15 nov. 10:30R.K.S.V. Groen Wit 2 - Gilze 2Sportpark Haags
    22 nov. 11:30Roosendaal 2 - Gilze 2Sportpark Hulsdonk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Beek Vooruit 2 - Gilze 2
  • Poulestanden Gilze 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 233007349
    2RKDVC 232018446
    3Jong Brabant 2310226-43
    4Nemelaer 3300326-40

    Poulestanden Gilze 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC 24310169710
    2Beek Vooruit 2430117989
    3Dubbeldam 232107527
    4Unitas'30 2421112577
    5Gilze 232019456
    6Moerse Boys 2320111746
    7R.K.S.V. Groen Wit 232017706
    8VOAB 242021213-16
    9RCD 241121116-54
    10WSC 24112916-74
    11DOSKO 24103611-53
    12Rood-Wit W 2201134-11
    13Roosendaal 24013814-61
    14Madese Boys 24013311-81

    Poulestanden Gilze 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen 200000000
    2Alblasserdam 200000000
    3Alem 200000000
    4Almkerk 200000000
    5's Heer Arendskerke 200000000
    6ASWH 200000000
    7Baardwijk 200000000
    8Be Ready 200000000
    9DFC 400000000
    10Dubbeldam 200000000
    11SC Gastel 200000000
    12Gilze 200000000
    13Hardinxveld 300000000
    14Hilvaria 200000000
    15IFC 200000000
    16Internos 300000000
    17Kloetinge 400000000
    18Kloetinge 200000000
    19LRC 200000000
    20MOC'17 200000000
    21Moerse Boys 200000000
    22Nivo Sparta 200000000
    23Pelikaan 200000000
    24RKDVC 300000000
    25RKVVO 300000000
    26Roda Boys/Bommelerwaard 200000000
    27Rood Wit V 200000000
    28Rood-Wit W 200000000
    29Sarto 200000000
    30SBC 200000000
    31Sliedrecht 200000000
    32TGG 200000000
    33Tricht 200000000
    34VV Trinitas Oisterwijk 200000000
    35TSV Gudok 200000000
    36SV Unitas'59 200000000
    37SV Valkenswaard 200000000
    38VCK 200000000
    39VVGZ 200000000
    40Wieldrecht 200000000
    41Zaamslag 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alphen, Noud vanTeamspeler
    Hoevenaars, WouterTeamspeler
    Martens, LucTeamspeler
    Pelkmans, IvarTeamspeler
    Pelkmans, RamonTeamspeler
    Timmermans, ChrisTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.