• Trainingsschema Senioren seizoen 2020 - 2021

    2020-2021maandagdinsdagwoensdagdonderdagveldveldkleedkamerkleedkamer
    Gilze 120.00-21.3020.00-21.30157
    Gilze 220.00-21.3020.00-21.30157
    Dames 120.00-21.3020.00-21.3041
    Dames 220.00-21.3020.15-21.3043
    Keepers dames18.15-19.151
    Overige Senioren20.00-21.30324
    Gilze 6 en 719.45-21.15423
    Zaterdag 219.45-21.1541
  • Trainingsschema Junioren seizoen 2020 - 2021

    2020-2021maandagdinsdagwoensdagdonderdagveldveldkleedkamerkleedkamer
    JO19-120.00-21.3020.00-21.30311
    JO19-219.45-21.1541
    MO19-119.00-20.1046
    Keepers Finn18.30-19.304
    JO17-119.45-21.1518.30-19.453139
    JO17-218.30-19.45310
    JO16-118.30-19.4520.00-21.15418
    MO17-120.00-21.1518.30-19.4518
    JO15-118.30-19.4518.30-19.45312
    JO15-220.00-21.1520.00-21.1517
    JO15-319.45-21.0042
    MO15-119.45-21.00311
  • Trainingsschema Pupillen en Mini's seizoen 2020 - 2021

    2020-2021maandagdinsdagwoensdagdonderdagveldveldkleedkamerkleedkamer
    JO13-118.30-19.4518.30-19.45112
    JO13-218.30-19.4518.30-19.4515
    JO13-318.30-19.45311
    JO13-418.30-19.4516
    MO13-118.30-19.4536
    Keepers Kevin18.30-19.453
    JO11-118.30-19.3018.30-19.3043410
    JO11-218.30-19.3044
    JO10-118.30-19.3018.30-19.30310
    JO10-218.30-19.3018.30-19.30410
    JO10-318.30-19.30410
    JO9-118.30-19.3018.30-19.3049
    JO9-218.30-19.3018.30-19.3049
    JO9-318.30-19.3044
    JO8-118.30-19.3036
    JO7-118.30-19.3044