• Teamindelingen seizoen 2022 - 2023

    Vooralsnog zijn nu de teamindelingen vanaf JO-8 en ouder bekend.
    De teamindelingen van JO7 volgen in de maand september.
  • JO9 - 1

    JO9 - 1
    Fynn v Oosterwijk
    Abdul Lukwago
    Tom Graafmans
    Jens Verschuuren
    Noud Gijsbrechts
    Jurre Coremans
    Raff Oosterwijk
    .
    Begeleiding:
    Sem Ligtenberg
    Henk v Oosterwijk
    Maurice v Oosterwijk
  • JO9 - 2

    JO9 - 2
    Enzo Hellwich
    Zoé van Hese
    Tjeu v Keulen
    Noud Krijnen
    Mashach D Rogers
    Fiene Antens
    Lev van der Boom
    .
    Begeleiding:
    Mark v Keulen
    Marvin Antens
  • JO8 - 1

    JO8 - 1
    Luuk v Dongen
    Jurre Spapen
    Mats v Roozendaal
    Lucio Mambwe
    Tabe Cornelissen
    Mohamed A. Ahmed
    Denz v Hoek
    Nolan v Hoek
    Mees Oprins
    .
    Begeleiding:
    Jos Spapen
    Michel v Dongen
  • JO8 - 2

    JO8 - 2
    Noud Marijnissen
    Franio Iwanczyk
    Vik Coppens
    Quint v Oosterwijk
    Merijn Coremans
    Cas van der Werf
    Ryan Michielsen
    Lars Dekkers
    Duke Arts
    .
    Begeleiding:
    Bas Dekkers
    Niek Coremans
  • JO7 - 1

    JO7 - 1
    nog niet bekend
  • JO7 - 2

    JO7 - 2
    Nog niet bekend
  • MO13 - 1

    MO13-1
    Caith Aarts
    Daantje Arts
    Jade Coremans
    Stacey van Egeraat
    Anne Emmen
    Anna Helder
    Puck Marinus
    Sophie van Mierlo
    Maud Noyens
    Ellen Remijsen
    Kirsten Rohaan
    Lara Verhoeven
    Jess van Zandvliet
    Begeleiding:
    Manon van Arendonk (alleen trainen)
    Janne Gosens (alleen trainen)
    Britt van Hoek (alleen trainen)
    Vacant
    Vacant
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • MO15 - 1

    MO15-1
    Gwen Aarts
    Sam Aarts
    Marley Beumers
    Evy Broeders
    Liv de Bruijn
    Vera Coremans
    Sterre Coppens
    Jasmijn Cornelissen
    Britte van Loopik
    Lizz Marijnissen
    Juul Meijs
    Aiden van den Ouweland
    Benthe van Puijenbroek
    Iris Remijsen
    Julia Snoeren
    Begeleiding:
    Jeroen van Loopik
    Joost van Puijenbroek
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • MO17 - 1

    MO17-1
    Merel Aarts
    Aniek van Arendonk
    Pien Botermans
    Sofie Broeders
    Lara Brouwers
    Janne van Eijndhoven
    Yara van Heeswijk
    Flier van Hoof
    Jackie Meijs
    Serena van Mourik
    Mara Oomen
    Indy van den Ouwenland
    Senna Quist
    Rachel de Ridder
    Iris Timmermans
    Merel Wirken
    Joy van Zandvliet
    Begeleiding:
    Corne van Arendonk
    Michel van Heeswijk
    Alex den Ridder
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO10 - 1

    JO10-1
    Ries Akkermans
    Jens Coremans
    Mathis de Graaf
    Siem Hermans
    Tijn Huijben
    Joep Kollenburg
    Finn van Pijlen
    Vic Waanders
    Begeleiding:
    Roel Akkermans
    Erik Hermans
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO10 - 2

    JO10-2
    Thory Boos
    Sven van Dongen
    Mats van Gestel
    Lars de Graaf
    Jelle Hoefmans
    Rick van Poppel
    Jort Smans
    Enoch Testimony Sanni
    Begeleiding:
    Bjorn van Dongen
    Richard van Gestel
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO10 - 3

    JO10-3
    River Broeders
    Vince Donders
    Christian van Engelen
    Floor Laureijssen
    Sven Maas
    Max Michielsen
    Sil Tibbe
    Begeleiding:
    Randy Donders
    Vacant
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO11 - 1

    JO11-1
    Gers Bekkers
    Sieb Denissen
    Gentley Derwort
    Jan Helder
    Lex van den Kieboom
    Ries Laarhoven
    Siem Laureijssen
    Lorenzo Mallardi
    Mateo Mallardi
    Dex Timmermans
    Begeleiding:
    Paul Denissen
    Ariën Helder
    Mike Laureijssen
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO11 - 2

    JO11-2
    Ahmed Alhariri
    Yasin Alhariri
    Russ de Bruijn
    Thijs Bruneaux
    Wiebe Cornelissen
    Daniel Djupvik
    Milan van Gestel
    Ties van Kollenburg
    Mels Wirken
    Begeleiding:
    Sam Brouwers
    Patrick de Bruijn
    Remi Bruneaux
    Koen van Kollenburg
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO11 - 3

    JO11-3
    Casper Brouwers
    Levi Coremans
    Mees Emmen
    Daan van Engelen
    Roy van den Hout
    Mila Klep
    Mick Kuckulus
    Ilyas Muse Abdi
    Rikki Oerlemans
    Aiden de Reu
    Begeleiding:
    Daan van den Hout
    Daniel de Reu
    Patrick Coremans
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO13 - 1

    JO13-1
    Mirre Boere
    Jurre Broeders
    Robin Broekhuizen
    Hidde Geerts
    Mees Hapers
    Nill van der Heijden
    Robel Hisabu Tesfamihret
    Sem Huijben
    Milan Kwist
    Tofke van Opstal
    Espen van den Ouweland
    Siem van Rijn
    Melle ten Velde
    Jens Vermeulen
    Begeleiding:
    Paul Klaassen
    Dick Boere
    Johan Broeders
    Robert Jan Broekhuizen
    Lars Timmermans
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO13 - 2

    JO13-2
    Thijs Boomaars
    Rick van Broekhoven
    Tjeerd Cornelissen
    Max Aleksander Djupvik
    Denny van Gestel
    Kas Haarbosch
    Senna Hellwich
    Jens van Hoek
    Skip Klep
    Nic Mangelaars
    Liam Meijs
    Sil Moelands
    Abdallah Musa
    Levi Nuijten
    Rick Sarton
    Floris Stumpf
    Mees Wirken
    Begeleiding:
    Ruud van Gestel
    Edwin Wirken
    Vacant
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO13 - 3

    JO13-3
    Luuk van der Avoird
    Stijn Bax
    Bram Bink
    Riley Boumans
    Bas Cornelissen
    Levi Dogge
    Egan Doremalen
    Mats van Engelen
    Rick van Gils
    Arwin Mahadeosing
    Teo Magyar
    Senn Marijnissen
    Owen Michielsen
    Dex van Opstal
    Jace Spijkers
    Bengt Timmermans
    Begeleiding:
    Patrick Bink
    Rik van Engelen
    Jack van Gils
    Arjan Marijnissen
    Tommy Michielsen
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO15 - 1

    JO15-1
    Stijn van den Boogaart
    Sam Brouwers
    Mats van Engelen
    Lars Ermens
    Arne van Gestel
    Mika van Haaften
    Lucas Hellwich
    Dawit Hisabu Tesfamihret
    Michiele Hisabu Tesfamihret
    Jeroen Josten
    Adil Quassad
    Jesse van Strien
    Jasper van Tilborg
    Jelle Waegemakers
    Begeleiding:
    Joris Bergman
    Lars Hellwich
    William van Strien
    Vacant
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO15 - 2

    JO15-2
    Daan van der Avoort
    Tygo Boemaars
    Bjorn Van Boxtel
    Sil Coremans
    Sepp Cornelissen
    Tom Dirks
    Niels Gerrits
    Thijmen van Hoek
    Kevin van den Hout
    Thomas Koet
    Rens Laarhoven
    Sem Oerlemans
    Jelmer Oomen
    Juub van Opstal
    Begeleiding:
    Martijn van der Avoort
    Reggo Boemaars
    Vacant
    Vacant
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO15 - 3

    JO15-3
    Tim Brands
    Sid Boemaars
    Tijn Broeders
    Daan Broekhuizen
    Allan Brouwers
    Mathijs van Engelen
    Bas Gijsbrechts
    Sam Hoefnagels
    Stan de Jonge
    Sven Schellekens
    Dilano Seegers
    Finn Stadhouders
    Tijs Theeuwes
    Ruben Timmermans
    Sep Tuijtelaars
    Sam Wirken
    Begeleiding:
    Rob Timmermans
    Max van Noort
    Stef Faes (alleen trainen)
    Jort Willemse ( alleen trainen)
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO17 - 1

    JO17-1
    Wes Arts
    Guus van den Brand
    Thijs van de Broek
    Lucas van Engelen
    Timo van Engelen
    Milan Gerrits
    Mike van Gils
    Richaro Janga
    Sepp van Nunen
    Mell Peijs
    Sjoerd Rohaan
    Luuk Rouws
    Anna Sarton
    Tim Talboom
    Stef Vermeulen
    Begeleiding:
    Tim Vervoort
    Jurgen Arts
    Jack van Engelen
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO17 - 2

    JO17-2
    Denny Brands
    Luuk Broeders
    Thijs van de Broek
    Kars Bunt
    Ole Cornelissen
    Lucas van Engelen
    Sem van Engelen
    Sven Ermens
    Jens Faes
    Nick Laarhoven
    Thijs van Opstal
    Bas Peijs
    Fons Tuijtelaars
    Niels van Veen
    Bart Waegemakers
    Rix Wijnen
    Begeleiding:
    Jurgen Peijs
    Marco Waegemakers
    Werner van Engelen
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO17 - 3

    JO17-3
    Bram van Bezouw
    Ayrton Boom
    Martijn de Bruijn
    Brendan Clemens
    Jesse Diezi
    Bjorn Dirks
    Koen Gosens
    Marijn van Hoek
    Rob van Hoek
    Kasper Grzesykowski
    Lars Machielsen
    Jorg Rommen
    Pim Roovers
    Milan Santegoets
    Juan Tabaras Mejia
    Marijn Weterings
    Begeleiding:
    Gerrold de Bruijn
    Jurgen Rommen
    Vacant
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO19 - 1

    JO19-1
    Jelles Aarts
    Jordi Beenhakkers
    Niek Broeders
    Milan Clemens
    Luc Dictus
    Roy Gerrits
    Simon van Hoek
    Dirk Hoevenaars
    Penn Hoppenbrouwers
    Kay Huibers
    Rens van Keulen
    Jesse Klaassen
    Bart van Leijsen
    Bart Oprins
    Begeleiding:
    Luuk Verheijden
    Johan Gerrits
    Bennie Hoppenbrouwers
    Edwin van Keulen
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO19 - 2

    JO19-2
    Bram van den Braak
    Tijn van Doorneveld
    Dirk van Gestel
    Hermon Hisabu Tesfamihret
    Jurre Koopmans
    Sem Ligtenberg
    Cis Machielsen
    Sam Moelands
    Niek van Opstal
    Aaron de Putter
    Nathan de Putter
    Ralf Rohaan
    Tijn Timmermans
    Max van Vugt
    Davoud Zameni
    Begeleiding:
    Kevin Aarts
    Vacant (zaterdag)
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt
  • JO19 - 3

    JO19-3
    Scott Arts
    Joey van Boxel
    Marco de Bruijn
    Milan Cornelissen
    Arthur Dictus
    Mels Diepstraten
    Luuk Geertse
    Tim van Ginneken
    Dries Hoefnagels
    Lars van Hoek
    Stan van den Hout
    Stefan Klaassen
    Maik van Loon
    Rick Machielsen
    Bart Pijnenburg
    Wess Wijnen
    Begeleiding:
    Wim Machielsen
    Joep van Loon
    Kurt van den Hout
    Ad Klaassen
    Trainingstijden / kleedkamer:
    wordt zsm bekendgemaakt