• Gilze 7 senioren

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Gilze 7

    VS

    Sarto 15

    19 september 202112:15 uur
    Sportpark Verhoven veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ouweland, Stijn van denOverige stafTeammanager
    Pelkmans, KevinOverige stafTeammanager
    Pelkmans, KevinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 12:15Gilze 7 - Sarto 15Sportpark Verhoven
    26 sep. 12:15Gilze 7 - Hilvaria 7Sportpark Verhoven
    3 okt. 12:00Riel 4 - Gilze 7Sportpark De Krim
    10 okt. 12:15Gilze 7 - FC Tilburg 15Sportpark Verhoven
    17 okt. 11:00VOAB 6 - Gilze 7Sportpark Van den Wildenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.TSV Gudok 5 - Gilze 75 - 2
    5 sep.Gilze 7 - Blauw Wit'81 45 - 0
  • Poulestanden Gilze 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 700000000
    2GSBW 800000000
    3Hilvaria 700000000
    4OVC'26 900000000
    5SV Reeshof 1000000000
    6Riel 400000000
    7Sarto 1600000000
    8FC Tilburg 1500000000
    9VOAB 600000000
    10Were Di 1000000000
    11WSJ 300000000

    Poulestanden Gilze 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok 522007256
    2Gilze 721017523
    3Sarto 1521014313
    4Blauw Wit'81 4200219-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alphen, Jelle vanTeamspeler
    Faes, JakkoTeamspeler
    Frijters, JorgTeamspeler
    Gastel, Jelle vanTeamspeler
    Gool, Darryl vanTeamspeler
    Gool, Mitchell vanTeamspeler
    Graaf, Job deTeamspeler
    Hoek, Cas vanTeamspeler
    Kanters, KevinTeamspeler
    Ligtenberg, PaulTeamspeler
    Martens, MaxTeamspeler
    Meeuwesen, MartijnTeamspeler
    Ouweland, Harm van denTeamspeler
    Ouweland, Stijn van denTeamspeler
    Pelkmans, BramTeamspeler
    Quirijnen, DannyTeamspeler
    Vet, Dennis deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.