• Gilze 5 senioren

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gilze 5

    VS

    DIA 6

    27 september 202009:30 uur
    Sportpark Verhoven veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Emmelot, TonOverige stafTeammanager
    Vermeulen, RobOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 09:30Gilze 5 - DIA 6Sportpark Verhoven
    4 okt. 10:00Gilze 5 - TSC 5Sportpark Verhoven
    11 okt. 10:30PCP 3 - Gilze 5Sportpark Lage Kant
    25 okt. 09:30Gilze 5 - Bavel 4Sportpark Verhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Rijen 5 - Gilze 53 - 2
    13 sep.Rijen 3 - Gilze 54 - 0
  • Poulestanden Gilze 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Chaam 232016246
    2Sarto 932016426
    3Rijen 332016516
    4Gilze 5300329-70

    Poulestanden Gilze 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIA 611007433
    2Neerlandia'31 411003123
    3JEKA 1311002023
    4Oosterhout 511003213
    5Rijen 511003213
    6Baronie 410102201
    7Raamsdonk 210102201
    8Gilze 5100123-10
    9TSC 5100123-10
    10Bavel 4100113-20
    11OVV'67 2100102-20
    12PCP 3100147-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkermans, LuukTeamspeler
    Bresser, Niels deTeamspeler
    Emmelot, TonTeamspeler
    Faes, JoeyTeamspeler
    Gestel, Ralf vanTeamspeler
    Hermans, ErikTeamspeler
    Hoek, Nick vanTeamspeler
    Lambregts, BartTeamspeler
    Ligtenberg, AdriaanTeamspeler
    Opstal, Ad vanTeamspeler
    Spapen, JosTeamspeler
    Tongerlo, Sander vanTeamspeler
    Twijsel, JodyTeamspeler
    Vermeulen, BasTeamspeler
    Vermeulen, RobTeamspeler
    Vet, Sander deTeamspeler
    Wijnings, HiddeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.