• Gilze 3 senioren

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gilze 3

    VS

    Viola 2

    06 februari 202212:15 uur
    Sportpark Verhoven veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gestel, Tom vanOverige stafTeammanager
    Klaassen, ChristijanOverige stafTeammanager
    Looijkens, RoyOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 12:15Gilze 3 - Viola 2Sportpark Verhoven
    13 feb. 11:00Oosterhout 2 - Gilze 3Sportpark Contreie
    20 feb. 12:15Gilze 3 - Jong Brabant 3Sportpark Verhoven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gilze 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze 3862024111320
    2Oosterhout 2751124101416
    3JEKA 584131414013
    4Sarto 374031313012
    5Jong Brabant 373221610611
    6SV Reeshof 27232151419
    7Be Ready 283051423-99
    8Viola 27223171438
    9TSC 372141217-57
    10Irene'58 27124722-155
    11Right'Oh 270251119-82

    Poulestanden Gilze 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen 22200165116
    2Gilze 321017703
    3Bavel 32002213-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bosmans, NielsTeamspeler
    Cornelissen, RubenTeamspeler
    Dijkstra, KjeldTeamspeler
    Doebar, WishalTeamspeler
    Gestel, Paul vanTeamspeler
    Gestel, Tom vanTeamspeler
    Hoek, Gijs vanTeamspeler
    Klaassen, ChristijanTeamspeler
    Ling, Reno deTeamspeler
    Ling, Yori deTeamspeler
    Marinus, NickTeamspeler
    Reinieren, TimTeamspeler
    Vromans, JoostTeamspeler
    Zhou, Yao ZhonTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.