• Programma Pupillen (thuis)

    Wedstrijddatum-WedstrijdStatusDetails
    za 19-sep. 08:30regulierGilze JO8-1 - Dongen JO8-2Te spelen
    za 19-sep. 08:30regulierGilze JO10-2 - SC 't Zand JO10-6Te spelen
    za 19-sep. 08:30regulierGilze JO9-1 - SC 't Zand JO9-3GTe spelen
    za 19-sep. 08:30regulierGilze JO9-2 - Beek Vooruit JO9-4Te spelen
    za 19-sep. 09:40regulierGilze JO7-1 - TSC JO7-2Te spelen
    za 19-sep. 10:00regulierGilze JO11-1 - SV Reeshof JO11-2Te spelen
    za 19-sep. 10:00regulierGilze JO11-2 - SV Reeshof JO11-3GTe spelen
    za 19-sep. 10:00regulierGilze JO13-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO13-2Te spelen
    za 26-sep. 08:30regulierGilze JO10-1 - Willem II JO10-1Te spelen
    za 26-sep. 08:30regulierGilze JO10-3 - Dongen JO10-3Te spelen
    za 26-sep. 08:30regulierGilze JO9-3 - Baronie JO9-5Te spelen
    za 26-sep. 08:30regulierGilze JO7-1 - TSC JO7-2Te spelen
    za 26-sep. 09:10regulierGilze JO7-1 - Boeimeer JO7-2Te spelen
    za 26-sep. 09:45regulierGilze JO13-3 - JEKA JO13-11Te spelen
    za 26-sep. 09:45regulierGilze MO13-1 - Unitas'30 MO13-1Te spelen
    za 26-sep. 11:45regulierGilze JO13-4 - Sarto JO13-5Te spelen
    za 03-okt. 08:30regulierGilze JO9-1 - Sarto JO9-2Te spelen
    za 03-okt. 08:30regulierGilze JO9-2 - UVV'40 JO9-3GTe spelen
    za 03-okt. 08:30regulierGilze JO8-1 - SC 't Zand JO8-4GTe spelen
    za 03-okt. 08:30regulierGilze JO10-1 - Dongen JO10-2Te spelen
    za 03-okt. 08:30regulierGilze JO13-2 - Waspik JO13-1Te spelen
    za 03-okt. 10:00regulierGilze JO13-1 - Boeimeer JO13-2Te spelen
  • Programma Pupillen (uit)

    Wedstrijddatum-WedstrijdStatusDetails
    za 19-sep. 08:30regulierWDS'19 MO13-1 - Gilze MO13-1Te spelen
    za 19-sep. 08:30regulierSC 't Zand JO10-7 - Gilze JO10-3Te spelen
    za 19-sep. 08:45regulierSarto JO13-5 - Gilze JO13-3Te spelen
    za 19-sep. 09:00regulierVOAB JO10-3 - Gilze JO10-1Te spelen
    za 19-sep. 09:00regulierRijen JO9-2 - Gilze JO9-3Te spelen
    za 19-sep. 09:00regulierSV Reeshof JO13-2G - Gilze JO13-4Te spelen
    za 19-sep. 09:00regulierDIA JO7-1 - Gilze JO7-1Te spelen
    za 19-sep. 09:20regulierBoeimeer JO7-2 - Gilze JO7-1Te spelen
    za 26-sep. 08:30regulierJEKA JO9-7G - Gilze JO9-2Te spelen
    za 26-sep. 08:50regulierDIA JO7-1 - Gilze JO7-1Te spelen
    za 26-sep. 09:00regulierWillem II JO9-1 - Gilze JO9-1Te spelen
    za 26-sep. 09:00regulierVOAB JO10-5 - Gilze JO10-2Te spelen
    za 26-sep. 10:15regulierVOAB JO11-5 - Gilze JO11-2Te spelen
    za 26-sep. 10:15regulierJong Brabant JO11-2 - Gilze JO11-1Te spelen
    za 26-sep. 10:30regulierOosterhout JO13-1 - Gilze JO13-1Te spelen
    za 26-sep. 11:00regulierGloria UC JO13-2 - Gilze JO13-2Te spelen
    za 03-okt. 08:30regulierJEKA JO13-11 - Gilze JO13-4Te spelen
    za 03-okt. 08:30regulierBaronie MO13-1 - Gilze MO13-1Te spelen
    za 03-okt. 08:45regulierSarto JO10-5 - Gilze JO10-2Te spelen
    za 03-okt. 10:00regulierSC 't Zand JO11-3 - Gilze JO11-1Te spelen
    za 03-okt. 10:00regulierSC 't Zand JO11-6 - Gilze JO11-2Te spelen
    za 03-okt. 11:15regulierBavel JO9-3 - Gilze JO9-3Te spelen
    za 03-okt. 12:45regulierRijen JO13-5 - Gilze JO13-3Te spelen