• Prijzen Grote Clubactie 2019 uitgereikt

    9 feb 2020 Beheerder
  • VV Gilze deed in september 2019 weer mee aan de Grote Clubactie. Honderden jeugdleden van VV Gilze gingen op pad om loten te verkopen. Dit jaar was het voor het eerst ook mogelijk om online loten te kopen. Alle kinderen die 20 loten of meer hadden verkocht ontvingen een mooi bal van VV Gilze. Daarnaast was er ook een prijzenpakket voor de top 3. Tijs Theeuwes verkocht op afstand de meeste loten. Hij heeft 45 loten verkocht. Stan Dirkx werd 2e. Hij verkocht 36 loten. Owen Michielsen verkocht 35 loten. Hij werd derde. Thijs kreeg een hoody van VV Gilze. Stan kreeg een rugzak. Owen kreeg een t-shirt. Wij bedanken nogmaals al onze verkopers voor hun inzet. Daarnaast bedanken we nogmaals iedereen die een lot heeft gekocht. Jouw inzet is GOUD waard!! Ook in 2020 doen wij weer mee met de Grote Clubactie. 

  • Tijs verkocht 45 loten!
  • Stan verkocht 36 loten!
  • Owen verkocht 35 loten!
  • Elke verkoper die 20 loten of meer verkocht ontving een bal.