• Maromax automaterialen nieuwe bordsponsor van V.V. GILZE

  12 feb 2020 Beheerder
 • Met trots presenteren wij Maromax automaterialen als nieuwe bordsponsor van V.V. GILZE 

  Het pand aan het Smidspad bleek al snel te klein en 2 jaar na de opening op 1 Maart 2007 betrokken wij een nieuw pand. Aan de Lovense kanaaldijk werd verder gebouwd om Maromax Automaterialen in Tilburg en omgeving meer naamsbekendheid in de branche te geven.
   
  Wij staan altijd voor u klaar
  Inmiddels zijn er bij Maromax tien mensen werkzaam die elf uur per dag voor u klaar staan. Met meer dan 50 jaar automotive ervaring achter de balie en met onze drie bestelauto's proberen wij onze service en kwaliteit te blijven garanderen.
   
  Waarom Maromax?
  - Banden en Automaterialen online bestellen
  - Snelle levering met eigen transport
  - Officieel leverancier van Requal Officieel leverancier van Requal
  - Aangesloten bij de Aangesloten bij de API - Auto Parts International

  Lovensekanaaldijk 3a

  5046AV Tilburg
  T. +31 (0) 13 5 820 505
  info@maromax.nl
  www.maromax.nl