• Jacques Kusters nieuwe trainer G-team

    19 jun 2020 Beheerder
  • We hebben een nieuwe trainer gevonden die het G-team vanaf volgend seizoen gaat trainen. Sjoerd Diepstraten geeft het trainersstokje over aan Jacques Kusters. Wij zijn erg blij dat hij de training gaat overnemen van Sjoerd. Wij willen Sjoerd bedanken voor zijn inzet voor het G-voetbal bij VV Gilze. Daarnaast wensen we Jacques veel plezier toe!

    Sinds 2015 heeft VV Gilze een eigen G-team. Deze spelers trainen elke vrijdagavond van 19.30 – 20.30 op het hoofdveld. De leeftijd van de spelers varieert van 12 tot 26 jaar en het zijn jongens en meiden door elkaar. Het is ongelooflijk om te zien hoeveel plezier deze kinderen met elkaar maken maar ook in het voetballen hebben. Het meest bijzondere vind ik altijd nog hoe goed de spelers rekening met elkaar kunnen houden. Ze laten elkaar ook echt voetballen. Er is ruimte voor iedereen. 

    Op de foto's hieronder zien we Sjoerd Diepstraten (links) en Jacques Kusters (rechts).