• Interne seniorencompetitie

  • Tussenstand - Periode 3 - Interne seniorencompetitie 2019 - 2020

    TeamGespeeldPuntenDP voorDP tegenDoelsaldo
    Gilze 226505
    Gilze 426624
    Gilze Zat 226523
    Gilze 326752
    Gilze 124321
    Gilze 613303
    Gilze Vr 223945
    Gilze Vr 123220
    Gilze 522440
    Gilze 711220
  • Reglement interne seniorencompetitie 2019 - 2020

    Er worden geen extra wedstrijden gespeeld, maar de resultaten in de competitie tellen mee voor deze ranglijst.
    Er zijn vijf prijzen:

    Hoofdprijs:
    De hoofdprijs wordt uitgereikt aan het team dat aan het eind van het seizoen de meeste punten heeft gehaald.

    Periodekampioenschap:
    Drie keer een periodekampioenschap (40 consumpties op teampas). Elk team kan maar 1 periode winnen. Op de laatste dag van een periode wordt de periodekampioen vastgesteld. Hiervoor gelden enkel de resultaten binnen de periode. De voorwaarde om een periode te winnen is voor elke periode verschillend.
    - Periode 1: Wedstrijd 01 t/m 08 - Bekendmaking op SuperSunday 24-11-2019 Gilze 1 - Gudok
    - Periode 2: Wedstrijd 09 t/m 15 - Bekendmaking op SuperSunday 16-02-2020 Gilze 1 - Irene'58
    - Periode 3: Wedstrijd 16 t/m 22 - Bekendmaking op Supersunday 17-05-2020 Gilze 1 - Be Ready

    Extra prijs (20 consumpties op teampas):
    Zet de reservebank of supporters aan het werk om je mooiste goals te filmen. Mail deze naar internecompetitie@vvgilze.nl, de organisatie kiest hier de mooiste van het seizoen uit. Deze prijs wordt tijdens de finale uitgereikt op zondag 17-05-2020.

    Reglement:
    - Deelnemende teams zijn Gilze 1 t/m 7, Gilze VR1-VR2 en Gilze Zat2.
    - Omdat niet alle wedstrijdschema's gelijk zijn wordt de stand bijgehouden op basis van het minst aantal gespeelde wedstrijden. Als Team A vijf wedstrijden heeft gespeeld en Team B acht wedstrijden, dan tellen van beide teams de resultaten van de eerste vijf wedstrijden.
    - Bij gelijke stand wordt er naar het doelsaldo gekeken. Is dit ook gelijk, dan naar het aantal goals voor. Is dit ook gelijk, dan wordt de prijs gedeeld.
    - In gevallen waar dit reglement niet voorziet beslist de organisatie.

    Vragen/opmerkingen/suggesties? Mail naar internecompetitie@vvgilze.nl

    Veel succes!

  • Eindstand - Periode 1 - Interne Seniorencompetitie 2019 - 2020

    TeamGespeeldPuntenDP voorDP tegenDoelsaldo
    Gilze 4616351124
    Gilze 6615271314
    Gilze 361518711
    Gilze 161313112
    Gilze Vr 161014104
    Gilze 56101293
    Gilze 26918117
    Gilze 7661011-1
    Gilze Vr 264616-10
    Gilze Zat 2641226-14
  • Eindstand - Periode 2 - Interne seniorencompetitie 2019 - 2020

    TeamGespeeldPuntenDP voorDP tegenDoelsaldo
    Gilze 739826
    Gilze 43917413
    Gilze Vr 137844
    Gilze 237734
    Gilze 137532
    Gilze Zat 2361284
    Gilze 336963
    Gilze 536981
    Gilze 6331293
    Gilze Vr 23379-2
  • Tussenstand Interne Seniorencompetitie seizoen 2019 - 2020

    TeamGespeeldPuntenDP voorDP tegenDoelsaldo
    Gilze 41440712051
    Gilze 11536501931
    Gilze 31533422319
    Gilze 21431381523
    Gilze 61328522626
    Gilze Vr 11527331716
    Gilze 5132431229
    Gilze Zat 215234548-3
    Gilze 7121924186
    Gilze Vr 213132931-2