• Gilze 5 senioren

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Emmelot, TonOverige stafTeammanager
    Vet, Sander deOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.Sarto 8 - Gilze 5
  • Poulestanden Gilze 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sarto 932019546
    2Gilze 532016516
    3Chaam 231115504
    4Gloria UC 4301227-51

    Poulestanden Gilze 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baardwijk 41312104293337
    2Gilze 5137333122924
    3Waspik 4116143330319
    4FC Tilburg 8115333528717
    5SV Reeshof 4125253532317
    6Sarto 8135174034616
    7Dongen 6124172838-1013
    8OVC'26 6113352833-512
    9OVV'67 3124082138-1712
    10DESK 4133372537-1212
    11Blauw Wit'81 2113082340-179
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkermans, LuukTeamspeler
    Antens, MarvinTeamspeler
    Bresser, Niels deTeamspeler
    Emmelot, TonTeamspeler
    Faes, JoeyTeamspeler
    Gestel, Ralf vanTeamspeler
    Hermans, ErikTeamspeler
    Hoek, Nick vanTeamspeler
    Lambregts, BartTeamspeler
    Ligtenberg, AdriaanTeamspeler
    Opstal, Ad vanTeamspeler
    Spapen, JosTeamspeler
    Vermeulen, BasTeamspeler
    Vermeulen, RobTeamspeler
    Vet, Sander deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.