• Gilze 11

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 meiGilze 11 - SV Reeshof 61 - 3
  • Poulestanden Gilze 11 ( 6e klasse 617 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gloria UC 418132377235441
    2SC 't Zand 317113345291636
    3Molenschot 31895471353632
    4WSJ 21693449331630
    5Bavel 51793542251730
    6TSV Gudok 71883749371227
    7SV Reeshof 6186394036421
    8Dongen 61870116264-221
    9Chaam 41841134568-2313
    10Gilze 1118011715145-1301

    Poulestanden Gilze 11 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 065 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sarto 183300273249
    2Riel 53201143116
    3SVG 531021120-93
    4Gilze 113003026-260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arts, ScottTeamspeler
    Bogaerts, JopTeamspeler
    Braak, Bram van denTeamspeler
    Broeders, LuukTeamspeler
    Broeders, ThijsTeamspeler
    Dictus, ArthurTeamspeler
    Diepstraten, MelsTeamspeler
    Faes, JensTeamspeler
    Gestel, Dirk vanTeamspeler
    Gosens, JobTeamspeler
    Hout, Stan van denTeamspeler
    Klaassen, StefanTeamspeler
    Machielsen, RickTeamspeler
    Pijnenburg, BartTeamspeler
    Rohaan, RalfTeamspeler
    Vet, Auke deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klaassen, StefanOverige stafTeammanager
    Machielsen, RickOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gilze 11

    0519 Mannen Zondag reserve

    0,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,06

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd