• Bij wijze van Spijzen nieuwe bordsponsor van V.V. GILZE

  12 feb 2020 Beheerder
 • Met trots presenteren wij Bij wijze van Spijzen als nieuwe bordsponsor van V.V. GILZE

  Vijf jaar geleden zijn wij van start gegaan met ons cateringbedrijf Bij Wijze van Spijzen. Door de jaren heen hebben we diverse toffe events, bruiloften en allerlei soorten catering mogen verzorgen.

  Recent hebben we zelfs onze eigen foodtruck ‘T Wijze Spijsje geïntroduceerd, welke natuurlijk perfect inzetbaar is in combinatie met catering. We hebben hier allerlei leuke concepten bij bedacht maar we gaan ook graag met u rond de tafel om andere wensen en ideeën te bespreken.

  Fris, creatief en gastvrij dat is waar Bij Wijze van Spijzen voor staat. Wij hebben de kracht om een verrassende culinaire invulling te geven aan uw ontmoeting, feest of evenement. Door onze service, versheid en verscheidenheid zorgen we steeds weer voor een unieke en smaakvolle beleving. Voor catering met een persoonlijk tintje tijdens uw evenement bent u bij ons aan het juiste adres!

  Burgemeester Krollaan 9a
  5126 PT GILZE
  06-14526595 / 06-18819818
  Info@bijwijzevanspijzen.nl